Фільм Кликбейт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сучасна молодь проводить неймовірну кількість часу за улюбленими гаджетами, які мають доступ до необмежених ресурсів інтернету. Володіючи своєрідною залежністю, вони готові здійснювати неадекватні, часом лякають нормальних людей речі, намагаючись добитися високої популярності. Боротьба за додаткові лайки перетворилася на справжнє божевілля, що приводить часто до малоприємних наслідків. Студентка звичайного коледжу теж мріє про популярність, знімаючи ролики про свої вчинки, які не відрізняються благовидністю. Ровесники підтримують подібне завзяття стати популярною. Старання дівчини знайти величезну кількість передплатників завершилися успішно.

Досягши жаданої популярності, вона була ж зраділи отриманими результатами, не припускаючи, що незабаром сильно пошкодує про необачних дій. У молодої особи з’являється відданий шанувальник, що володіє психічним розладом. Він організовує викрадення чарівної студентки, переслідуючи зловісні цілі. Фільм Кликбейт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Порятунком заручниці починає займатися її сусідка, яка розуміє, що є єдиною людиною, яка володіє необхідною інформацією. Їй доведеться зіткнутися з важкими випробуваннями, що вимагають великої сміливості.

Режисер: Софія Каччола, Майкл Дж. Епштейн
Актори: Amanda Colby Stewart, Бренді Агілар, Сет Чатфілд, Ryan James Hilt, Седрік Джонатан


загрузка...