Клубаре онлайн розповідає історію нахабного і хитрого хлопця на ім’я Артур, який працює промоутером в Москві і обертається в колах найбільш відомих і популярних людей столиці. Він знає всіх представників «золотої» молоді, у нього серйозні зв’язки, але ніхто не здогадується, що він той ще авантюрист, готовий заради грошей і вигоди піти по чужих головах. Йому б навіть було нудно жити без ризикованих справ, якихось авантюр і хитрощів. Пригоди самі його знаходять, але Артур вже навчився вибиратися з будь-яких колотнеч. Герой не пропускає жодної тусовки в місті, а вони там відбуваються частенько.

В цей раз герой прийшов на чергову круту вечірку, де зібралися перші особи Москви. Тут же був і великий бізнесмен Цукерберг, до якого Артур звернувся з дуже цікавим і перспективним, на його думку, пропозицією. Він почав розписувати багатієві в усіх барвистих подробиці майбутнє будівництво нового елітного нічного закладу під назвою «Клубаре», яке неодмінно принесе більший прибуток і збагатить того, хто вкладе в нього. Оскільки Антон гарно говорити вміє, йому вдалося переконати бізнесмена взяти участь у фінансуванні будівництва закладу. Незабаром після розмови з головним героєм Цукерберг вніс чималу суму грошей, які тут же опинилися в руках у афериста Артура.

Але не встиг хлопець навіть толком порадіти і відчути цей кайф від багатства, оскільки його відразу ж схопили поліцейські, які вже давно на нього полювали, але ніяк не могли взяти на місці злочину. Фільм Клубаре (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іван Курський
В ролях: Баста, Євген Стичкін, Руслан Таркинский, Володимир Сичов, Євгенія Щербакова, Михайло Богдасаров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress