Фільм Книга монстрів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ніколи неможливо передбачити своє майбутнє, тому багато хто живе, керуючись плином одного дня, не замислюючись про майбутній збіг обставин, і не згадуючи вже минулого. Дівчина з пристойної забезпеченої сім’ї, в сюжеті жахів, була захоплена обрядами, здатними наблизити її до спілкування з потойбічними силами. Вона трепетно збирала всі повір’я, часто влаштовувала справжні приготування і виконання всіх дій, детально описаних в старих книгах, обставляючи з усією серйозністю свою спальню ідолами і свічками. Такі ігри з темними силами не могли не мати успіху, але наслідки знайомства з самими справжніми монстрами, стали зовсім не передбачувані для Софі.

Напередодні свого повноліття, яке дівчина збиралася відзначити з особливим розмахом разом з приятелями, надихало красуню відсутністю батьків. Вона зібрала веселу компанію, але чекала самого довгоочікуваного гостя, хлопця, до якого відчувала теплі стосунки, далеко не дружнього характеру. Тому коли у двері постукали, Софі негайно кинулася назустріч коханому, а замість хлопця, виявила на порозі таємничу старовинну рукопис у позолоченому палітурці. Красуня вважала, що це подарунок від таємничого шанувальника, який прознав її зацікавленість потойбічним світом, тому, особливо не роздумуючи, прийняла подарунок, занісши його в будинок.

Книга з таємничою участю стежила за бенкетом підлітків, залучаючи одночасно парочку монстрів, обожнюють поласувати чолов’яга. Фільм Книга монстрів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стюарт Спарк
В ролях: Ліндсі Крейн, Міхаела Лонгден, Ліззі Стентон, Ганна Доусон, Роуз Мерхэд, Стеф Моссман, Ніколас Вінс, Деніел Трэйс, Аарон Денніс, Julian Alexander


загрузка...