загрузка...


Героїні картини четверо подруг, які знаходяться в солідному віці. За цей час їм довелося випробувати чимало перешкод і сюрпризів, але вони не мають наміру здаватися. Діана залишилася без коханого чоловіка після 40 років заміжжя. Джейн не хоче пов’язувати себе серйозними стосунками і з цієї причини отримує задоволення від швидкоплинних зустрічей з протилежною статтю. Шерон тривалий час намагається прийти в себе після складного процесу розлучення.

А Керол розуміє, що її 35-ий шлюб втратив свої колишні почуття і пристрасть. Кожна з жінок часто приходить в книжковий клуб, у якого приходять засідання раз на місяць. У цьому місці можна попити чай і обговорити в хорошій компанії то, що відбувається в житті, а також поспілкуватися на тему гідних книг. Несподівано до них в руки потрапляє шедевр під назвою «50 відтінків сірого», який став неймовірно популярним серед читачів. Прочитавши його, жінки надихаються на незвичайні рішення. Саме вони в результаті призводять до непередбачуваних наслідків.

Стає зрозуміло, що не тільки молоді люди можуть весело проводити час. Навіть у жінок похилого віку є ще сили, щоб показати на що вони здатні насправді. Фільм Книжковий клуб (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Білл Холдермен
В ролях: Дайан Кітон, Джейн Фонда, Кендіс Берген, Мері Стінберген, Енді Гарсіа, Крейг Т. Нельсон, Дон Джонсон, Алісія Сільверстоун, Річард Дрейфус, Ед Беглі мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress