загрузка...


Стороннім спостерігачам здається, що повсякденність домогосподарки складається з суцільного неробства і безглуздих занять. Насправді жінка, турботами обтяжена про дітей і працюючому дружині прокидається першої, завчасно до інших членів сімейства. Їй необхідно приготувати сніданок, нагодувати домочадців і приступити до виконання незліченної кількості домашніх обов’язків, які не помітні для оточуючих, оскільки давно стали звичними. Турботлива мати між купою справ кожній дитині намагається приділити увагу, допомогти в скрутних ситуаціях або дати пораду.

Якщо в сімействі присутній троє нащадків, то відповідальній домогосподарці можна пам’ятник спорудити за вміння правильно організувати численні домашні справи. Як правило, чоловіки не вважають жіночу працю важкою, сприймаючи як належне старання дружини створити комфортну атмосферу в домі. Одного разу дружина вирішила виїхати на десять днів, надавши чоловікові можливість побувати в її ролі. Фільм Коли мами немає (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На плечі батька, що залишився єдиним батьком в квартирі, звалилося безліч незвичної роботи, включаючи трійцю різновікових дітей, що вимагають індивідуального підходу. Його очікують непрості випробування.

Режисер: Алессандро Дженовезі
В ролях: Фабіо Де Луїджі, Валентина Лодовини, Angelica Elli, Bianca Usai, Matteo Castellucci, Діана Дель Буфало, Нікколо Сенни, Антоніо Катання, Енцо Казертано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress