У медійному просторі для досягнення слави і підняття рейтингів всі засоби хороші, особливо виверти і вигадки. Так одному популярному радіоведучому Ітану Сміту, помітивши, що статистика його передачі неухильно падає, прийшла в голову чудова ідея. Вона додасть свіжість і родзинку в шоу і, найголовніше, пробудить-який інтерес і активність занудьгували слухачів. Це виявився абсолютно нестандартний і божевільний спосіб. Він вводить в рубрику невідому нікому раніше неординарну особистість — Чарльза Ферна.

Чарльз, щодня ведучи радіо, ділиться своїми думками, поглядами, в тому числі веде відверті дискусії з приводу майбутніх виборів. Як підсумок, харизматичний хлопець відразу стає настільки відомим, затребуваним і впливовим, що миттю рве всі рекорди прослуховування. І нікому не спало б і думка, що ведучого, так полюбився багатотисячною аудиторією, насправді не існує. Його вигадав сам Ітан, точніше, прикинувся їм, примірявши на себе інше ім’я. Сміт мав неймовірним шармом, завдяки чому його герой подобався всім, з ким спілкувався, а ефіри проводилися новими і оригінальними.

Але як люди поставляться до того, що їх колись улюблений радіомовець — просто вигадка, а під його маскою ховається давно знайома особистість? Фільм Коливаючий штат (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Шелдон
В ролях: Алекс Бе, Шон Естін, Дженика Бергер, Артур Л. Бернштейн, Шейн Блек, Бо Бринкман, Чи Броду, Айворі Брум, Джейк Бьюзі, Хіт Келверта

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress