Комедія німецького виробництва, яку вперше в світі побачили в 2017 році. Це продовження встигла полюбитися історії проходить знов в період літніх канікул. Мила дівчинка Конні в компанії улюблених друзів знову розташувалася в улюбленому місці, на острові Кроликів, де весела компанія із задоволенням проводить вільний час. Друзі дуже щасливі, бігають і граються, спілкуються, жартують, грають в ігри і творять неймовірні речі. Але мер міста, який раніше був директором школи, захотів побудувати на цій прекрасній, радує око території, величезну готель.

Що ж буде з островом? Адже на ньому зовсім не залишиться місця для ігор і веселощів друзів, туди-сюди будуть ходити натовпи туристів. Жителів містечка мер запевняв щосили в тому, що будівництво готелю додасть робочі місця і зможе підвищити дохід кожного. Але задумом градоначальника вирішив перешкодити наш чотириногий друг, песик на ім’я Фродо. Він знайшов на острові кісточку, та не просту, а належить самому справжньому динозавра.

Несподівано собачка Фродо перетворюється на знаменитість, на острівець з’їжджаються імениті науковці, археологи і починають ретельно досліджувати острів Кроликів. Фільм Конні і компанія: Таємниця Ті — Рекса 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тіль Швайгер
В ролях: Іріс Бербен, Кен Дукен, Луї Екхардт, Хайно Ферх, Оскар Кимер, Міранда Леонхардт, Максиміліан Левенштайна, Андреа Паула Пауль, Майкл Поп, Емма Швайгер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress