Фільм Коханки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожна молода дівчина мріє про велику любов і стабільні стосунки з серйозним продовженням. Пропозиція руки і серця, запевнення у вічній любові, біле плаття і купа галасливих на гостей на найголовнішій події щасливих молодят. Будь-яка молода особа після першого побачення вже планує майбутнє життя, в її голові чітко складається розвиток подій, але не завжди буває так, як хочеться в найпотаємніших мріях. Корінні москвички нічим не відрізняються від провінційних дівчат. Вони теж мріють про міцну сім’ю, зустрічаючись з коханою людиною, але всі мрії розбиваються вщент, коли юні красуні несподівано дізнаються, що коханий вже щасливо одружений і найближчим часом не збирається розлучатися.

Біль, сором і приниження змінюється неймовірною злістю. Хочеться негайно що-небудь розбити або хоча б розслабитися за допомогою келиха міцного алкоголю. Трьох чарівних представниць прекрасної статі приводить в московський бар одна і та ж причина. Дівчата несподівано дізналися, що були всього лише коханками для своїх чоловіків. Емоції переповнюють всі їх свідомість. За барною стійкою вони діляться внутрішніми переживаннями, які об’єднують і змушують мозок судорожно працювати. Фільм Коханки (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В голові народжується унікальний план помсти всім чоловікам, які хоча б раз були помічені в зраді. На наступний день кинуті красуні зустрічаються і створюють негласне співтовариство.

Режисер: Олена Хазанова
Актори: Пауліна Андрєєва, Олександра Бортич, Юлія Александрова, Марія Шалаєва, Сергій Гармаш


загрузка...