Фільм Країна чудес (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мова піде про неймовірні події, що відбулися в святковий останній день грудня. Головні герої Люба і Семен – проста сімейна пара, яка живе в Костромі. Не так давно подружжя прийняли рішення оговтатися в столицю, що стати учасниками їх улюбленого тв-шоу «Поле чудес». Ще один персонаж стрічки – Олександр. Все свідоме життя хлопця переслідують невдачі. В силу своєї невпевненості, за що б він не взявся, все регулярно закінчувалося катастрофою. Намагаючись в черговий раз внести зміни до кращого в своє життя, герой проходить співбесіду, щоб стати співробітником ППС.

Кандидатуру хлопця підтверджують і тепер йому належить провести перший день на новому місці роботи і при цьому не зганьбитися, як це траплялося в минулі рази. Також фільм розповідає про кількох приятелів, які готові на все, щоб потрапити в Москву в потрібний час. Однак на шляху до досягнення мети стає нельотна погода, і хлопці повинні знайти вихід з нелегкого становища. Пара закоханих задається метою привести в порядок стосунки своїх батьків, які відрізняються особливою ненавистю один до одного.

Чоловікові на ім’я Володимир має вибір, згідно з яким він повинен визначитися між порятунком всієї планети або польотом з друзями, в результаті опинилися інопланетянами. Фільм Країна чудес (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дмитро Дьяченко Максим Свєшніков
В ролях: Олена Яковлєва, Федір Добронравов, Олександр Паль, Олеся Железняк, Сергій Лавыгин, Грант Тохатян, Ольга Лерман, Тимофій Трибунцев, Іван Добронравов, Ганна Назарова


загрузка...