загрузка...


Різдво — здавалося б, це чудовий свято, яке несе всім сім’ям тільки добро і сімейний затишок. Адже що може бути краще, ніж перебування в колі сім’ї, з купою подарунків і чудовою сімейною атмосферою. Для багатьох сімей це свято є найприємнішим і чарівним. Адже можна відчути тепло своїх рідних. Але даний фільм розповість нам про зовсім іншій стороні цього свята, яка є не такою вже й доброї і несе тільки страх. Ніхто не підозрює, але в це свято по всьому світу колесить справжній демон, головним завданням якого, є пошук неслухняних дітей.

Після того, як неслухняна дитина потрапляє в руки демона, той його дуже сильно карає, і після цього дитина більше ніколи не зможе сміятися і посміхатися. Цей демон відбирає у дітей всі радісні емоції, а натомість дарує лише смуток, печаль і сльози. І ось чергове Різдво цей демон виходить на полювання, для того, щоб знайти собі нову жертву. Він відвідує всі міста, і хоче знайти самих неслухняних дітей, яким належить випробувати найстрашніші емоції.

Хто ж на цей раз стане жертвою цього страшного демона?! Або ж все-таки можна його побороти, і віддати дітям їхні позитивні емоції?! Фільм Крампус (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Догерті
В ролях: Емджей Ентоні, Адам Скотт, Тоні Коллетт, Стефанія Оуен, Кріста Штадлер, Кончата Феррелл, Еллісон Толман, Девід Кокнер, Маверік Флек, Куеени Семюел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress