Головна героїня стрічки, звичайна дівчина Рене Беннет. Нічого примітного не зробила, сильно закомплексована, веде нудне життя, але тут і криється проблемний корінь. Вона глибоко всередині береже надію, що їй пощастить якось вирватися з кола безініціативний людей і простачка стане ефектною принцесою, щоб жоден представник чоловічої статі не встояв перед її чарівністю. Її сподівання були прийняті до відома в «Небесної конторі», і здавалося б, трагічний випадок допомагає тому, що вона «обтрушується» від ненависних комплексів.

Дивіться в хорошій якості «Красуня на всю голову», яка займаючись в фітнес-закладі, невдало падає з велотренажерного снаряда і піднявши ноги з усього розмаху падає навзнак. Прийшовши до тями, вона немов новонароджена, а колишня невпевненість розчиняється в повітрі. Відтепер Рене — це ідеал краси, вона відчуває себе на 1000 з гаком відсотків. Після неприємного випадку, вона бачить себе в іншому ракурсі. Моментами її зарозумілість надто зашкалює, а почуття особистої привабливості призводить до трагікомічним для розслідування обставин. Фільм Красуня на всю голову 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Казна-як інформацію, що з’явилася привабливість дівчина видає за еталонну, хоча та народилася тільки в її травмованому і запаленій свідомості. Оточуючих людей Беннет намагається переконати, мовляв так і повинно бути, при цьому не помічаючи їх нерозуміння і «косих» реплік.

Режисер: Марк Силверштейн, Еббі Кон
В ролях: Мішель Вільямс, Емілі Емілі Ратажковскі, Емі Шумер, Наомі Кемпбелл, Бізі Філіппс, Том Хоппер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress