загрузка...


Будівельна компанія займається зведенням Кримського мосту. Дмитро один з досвідчених будівельників, який обіймає посаду головного виконроба. Хлопець молодий, красивий, зухвалий і амбітний. Він любить привабливих дівчат, розгульне і веселе життя. Зараз його увагу привернула одна зі студенток, що вивчає археологію і захоплива дайвінгом. Він вирішує використовувати будь-яку можливість, щоб підкорити її серце і завоювати прихильність юної красуні. Варя приймає залицяння шанувальника, але раптово у неї з’являється ще один кавалер. Солідний, успішний і заможний рекламний агент зі столиці Володимир.

Він теж прагнути домогтися любові і взаємності героїні фільму «Кримський міст. Зроблено з любов’ю!». Між двома суперниками починається запекла і непримиренна ворожнеча за увагу чарівної дівчини. Вони будуть використовувати в боротьбі абсолютно будь-які методи, щоб стати переможцем. Кому ж віддасть перевагу прекрасна особа? У цей момент Кавказький хлопець Берик теж намагається знайти любов. Його заповітна мрія успішна і чарівна американка, яка приїхала побачити знамениту споруду.

Тільки от невдача, замість шикарної і стрункої закордонної дівиці, він зустрічає звичайну товстушку. Чи зможуть герої фільму знайти особисте щастя, дивіться безкоштовно. Фільм Кримський міст. Зроблено з любов’ю! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тигран Кеосаян
Актори: Олексій Демидов, Катерина Шпіц, Артем Ткаченко, Сергій Никоненко, Юрій Стоянов, Ірина Розанова, Сергій Газаров, Олена Хмельницька, Софія Зайка, Лаура Кеосаян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress