Професійний футболіст, наділений унікальним спортивним талантом, підкорив незаперечною майстерністю і природною харизматичністю мільйони сердець захоплених шанувальників. Він неодноразово завойовував індивідуальні нагороди і гарантовано забезпечував перемогу рідній команді. Він має неймовірно багато різноманітних титулів, звань і особистих трофеїв. Всі призи спортсмен дбайливо зберігає в своїй квартирі і дякує за немислимі досягнення досвідчених тренерів, які виявили професіоналізм при організації тренувань. Він проявляє повагу до матері, що підтримує сина в нелегкі періоди. Зараз Кріштіану — дуже популярна особистість, що веде активне, світське життя.

Професіонал отримує мільйонні гонорари за свою роботу, частку яких незмінно витрачає на благодійність. Частина накопичених коштів витрачена на відкриття мережі магазинів, що приносять великі прибутки, і будівництво престижного готелю. Шлях до всесвітньої популярності був складним і виснажливим, що вимагає великих зусиль. Фільм Кріштіану Роналду (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Доводилося багаторазово, невпинно доводити власну спроможність, беручи участь в численних зустрічах, відчуваючи приниження після чергової поразки. Однак стійкий хлопець виконав свої заповітні бажання.

Режисер: Alessio Michelin
В ролях: Giovanni Arezzo, Anastasia Armenante, Вінченцо Феррера, Toto Galanti, Alessio Micieli, Lucio Micieli, Nunzio Quattrocchi, Rita Salonia, Turi Seminara, Michele Turla

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress