Сотню років тому Харкеры прославилися за рахунок перемоги над самим Дракулою. Вони навели шуму в Румунії, тим самим нажив собі безліч ворогів. Представники сил зла почали полювання на головних героїв. Хлопцям довелося назавжди переїхати в США з наміром сховатися. У ході деяких подій тандем Харкеров отримали череп першого вампіра, що володіє магічною властивістю воскрешати цілу армію воїнів. Герої зобов’язані захистити артефакт від ворогів. В сучасний час найважливіша місія лягла на плечі нащадків борців з нечистю.

Трохи дивакуваті хлопці отримали череп і величезна могутність, а разом з цим стали мішенями для всякої нечисті, яка бажає отримати річ першого вампіра, щоб підняти з могил безсмертну армію і з її допомогою повергнути світ в морок. Новий румунський вампір прибув в Америку, щоб помститися за свого співвітчизника і отримати довгоочікуваний артефакт, який він вважає своїм по праву.

Не навчені герої повинні знайти спосіб перемогти кровожерливого упиря і тим самим довести, що вони гідні нащадки своїх предків. Фільм Кров вирує від веселощів в Будинку Харкера (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Clayton Cogswell
В ролях: Дерек Хаген, Джейкоб Гівенс, Noel Carroll, Вітні Мур, Arlan Godthaab, Нэйтан Лерхе, Талія Керролл, Меган о’ніл, Пітер Сторі, Nate Lane

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress