загрузка...


Мод уже 35 років, але дзвін весільних дзвонів їй поки не довелось почути. Жінка розумна і приваблива, готова до створення нового осередку суспільства, але її хлопець Адріан ще сумнівається. Він не особливо прагне узаконити зв’язок з коханою відповідним чином — його все влаштовує. Тягар відповідальності йому не потрібен, йому більше до душі дуріти і веселитися до упаду, а тихе невдоволення коханої він вважає звичайним занудством, щодо якого не варто навіть морочитися.

Такий стан справ нормальної людини влаштувати не може, тому Мод рішуче заявляє веселому бойфренду, що пора кардинально переглянути їхні стосунки. Чоловікові пригадуються його недбалість, безглуздість, фантастична недбалість і нехлюйство. Перелік переконливих причин для розриву вражає, чи не так? Але Адріан не здасться так просто! Він приймає важливе рішення повернути любов своєї красуні і відкриває приватний дитячий сад. Фільм Крутий татусь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він упевнений, що демонстрація благополучної метушні з діточками вразить його колишню подружку і ненароком продемонструє готовність до сімейного життя. Тільки як виховувати ораву активних малюків, якщо ти сам в душі ще дитина?

Режисер: Максим говарят
У ролях: Венсан Ельбаз, Лоранс Арне, Жан Франсуа Кейрі, Грегорі Фетуссі, Жюльєт Піволо, Abel Mansouri Asselain, Maxence Chanfong-Dubois, Sarah Le Huu Nho, Albert Bordes

загрузка...