Фільм Кунтіланак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У невеликому селі про старому особняку ходять різні кошмарні чутки. Тутешні мешканці впевнені, що там живе справжнє зло. Вони навіть боялися близько підходити до цього кошмарного місця. Селяни боялися за майбутнє своїх дітей. За доданням, монстри, що мешкають в цих краях, не проти поласувати дитячою, чистою душею. Несподівано в цих місцях з’являється компанія дітей. Всі вони різного віку. Хлопці беруть участь в унікальному проекті. Організатори реаліті-шоу мають намір провести страшний експеримент. Учасники повинні довести, що кошмарних монстрів, описаних місцевими жителями не існує.

Коли автобус їде, залишаючи малюків одних в цьому страшному домі. У хлопців не було страху. Вони не вірили в ці казки про страшних демонів. Всі швиденько заселилися. Їм належало провести кілька днів в оточенні старих стін, давньої меблів. В інтер’єрі було присутнє дивне дзеркало. Воно було завішане покривалом. Фільм Кунтіланак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Діти спочатку не звертали на нього ніякої уваги, просто займалися своїми справами. Несподівано з потойбічного світу почали відбуватися жахливі кунтиланаки. Дітвора була налякана. Ніхто не очікував такого повороту долі. Захисту чекати не доводиться.

Режисер: Різал Мантовані
Актори: Сандрінна Мішель, Aurellie Moeremans, Fero Walandouw, Нена Розьє


загрузка...