Віктор Баринов — знаменитий кухар, який досяг вищої майстерності і прийняв рішення піти на заслужений відпочинок. Він має намір відправитися в Шанхай на кулінарну битву, щоб взяти участь в битві за звання кращого шеф — кухаря в світі. Про дану послугу його просить сам президент Російської Федерації, і герой погоджується, розуміючи, що йому надана неймовірна честь. Разом з ним поїде команда, яка допомагає Баринову в нелегкому бою.

Але ситуація різко змінюється, коли в напередодні змагання в його житті з’являється юнак на ім’я Іван. Він виявляється його рідним сином, і тепер чоловікові необхідно налагоджувати з ним контакт. Ваня — хакер і комп’ютерний геній, який зламав мережу Міністерства Оборони. Зустрівши красиву дівчину Анну, він закохується в неї, пішовши за нею в Китай. Вона є кулінаром і збирається поборотися за перше місце в фіналі конкурсу. Хлопець знайомиться з родичем, що не знав про його існування. Проблем героям додасть ще і Дмитро Нагієв, якого змусять насильно одружитися на абхазькій жінці. Він буде потребувати допомоги і висунеться з Віктором за кордон.

Їх чекає маса пригод і несподіваних поворотів, що змінять життя кожного з персонажів. Так що, будемо дивитися кіно Кухня. Фільм Кухня. Остання битва (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Федотов
В ролях: Дмитро Назаров, Дмитро Нагієв, Сергій Лавигін, Олег Табаков, Анфіса Чорних, Кирило Ковбас, Сергій Єпішев, Михайло Тарабукін, Микита Тарасов, Михайло Башкатов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress