Французька кухня славиться на весь світ своєю витонченістю, легкістю і вражаючим багатством смаків. Таким же легким і витонченим вийшов фільм «Кухня в Парижі». Його творці вирішили порадувати шанувальників кулінарного серіалу «Кухня», з успіхом йшов на каналі СТС, повнометражним продовженням. Тут ми знову зустрічаємося з вже улюбленими героями і занурюємося в респектабельну атмосферу ресторану «Клод Моне». Треба сказати, що заклад продовжує процвітати і залишатися модним столичним містечком, де справжні поціновувачі французької кухні можуть розраховувати на смачну вечерю і першокласне обслуговування.

В один прекрасний день «Клод Моне» отримує замовлення на віп-обслуговування. У його стінах повинна відбутися протокольна зустріч глав двох держав – Франції і Росії. Але все пішло не за планом, прикра випадковість поставила жирний хрест на репутації, яку ресторан заробляв роками. Шеф-кухар вирішує почати все з чистого аркуша, але на цей раз в Парижі. Природно, в місто романтики і Ейфелевої вежі разом з ним їдуть його вірна команда. Макс і Віка планують одружитися, але весілля, схоже, під загрозою зриву. Фільм Кухня в Парижі (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

За дівчиною починає доглядати красень Ніколя, кружляючи їй голову не гірше міцного вина. І це не єдина неприємність, поджидающая російських кулінарів у Франції. З новим рестораном теж не все йде гладко.

Режисер: Дмитро Дьяченко
В ролях: Дмитро Назаров, Марк Богатирьов, Олена Подкамінська, Дмитро Нагієв, Олег Табаков, Венсан Перес, Михайло Тарабукін, Сергій Лавыгин, Микита Тарасов, Віктор Хоріняк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress