Фільм Ледарі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У всі часи існували люди, що живуть одним днем і абсолютно байдужі до свого майбутнього. До таких оболтусам належать і наші головні герої – молоді хлопці, які проживають в одній квартирі. Товаришів нічого не цікавить – вони нічим не захоплюються і ніде не працюють. Паразитичний спосіб життя, допомагають вести їм їхні батьки, які продовжують оплачувати житло нероб. Невідомо, чим би закінчилося це животіння в закутку, який юнаки перетворили на справжній непрохідний свинарник, якби не одна подія, яка перевернула їх сумне безпросвітне існування з ніг на голову.

До одного з хлопців, в гості завітав брат. Будучи непосидючою і амбітною особою, хлопець, марив про популярність, зумів внести в одноманітність лежнів свіжий струмінь. Юнак своїм ентузіазмом зумів зачепити найпотаємніші куточки, здавалося б, остаточно зашкарублої душі ледарів, і змусив їх міцно задуматися про своє майбутнє. Що ж такого незвичайного вдалося зробити гостю, щоб пробудити в героях тягу до життя? Фільм Ледарі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І чим закінчаться їхні спроби розірвати порочне коло, в якому вони існували не один рік чекає хлопців перемога, або, через якийсь час, усвідомивши марність своїх спроб, вони знову підуть каменем на дно?

Режисер: Ной Прітцкер
В ролях: Бен Конигсберг, Грег Джерманн, Миру Сорвіно, Кари Хейуорд, Морган Тернер, Кіран Калкін, Саффрон Берроуз, Скотт Лоуренс, Джим Брюер, Росс Тернер


загрузка...