Завдяки своїй наполегливості, безтактності, прямолінійності і хитрості бізнес-леді Мішель Дарнелл домоглася небувалих результатів, казково розбагатівши на фінансових махінаціях. Але такий небувалий успіх змусив представників поліції звернути увагу на ексцентричну жінку і виявити її тіньові схеми, упакувавши жінку до буцегарні. Незважаючи на її спроби поборотися з рішенням суду, Мішель довелося відправитися у в’язницю на півроку, повністю втративши свого казкового багатства.

Після відсидки вона виходить на волю бідною і абсолютно пригніченою, адже більше немає ні уваги публіки, ні фінансів, щоб продовжувати жити безбідно. Їй доводиться переїхати в будинок своєї колишньої співробітниці, де вона відчуває себе явно не в своїй тарілці. Але похід на батьківські збори перевертає її свідомість з ніг на голову: дізнавшись від вчительки, яку суму зібрали діти, поширюючи серед жителів району тістечка, вона вирішує створити свою кондитерську імперію, увірвавшись знову в світ великих грошей. Але незабаром Дарнелл належить дізнатися, що вона не одна така кмітлива в цьому місті, тому конкуренції не уникнути.

Втім, це не сильно бентежить пухку леді, повернула колишню впевненість у власних силах, а значить, бути війні між двома конкуруючими бандами продавців тістечок. Фільм Леді Бос (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Фелкоун
Актори: Мелісса МакКарті, Крістен Белл, Пітер Дінклейдж, Елла Андерсон, Тайлер Лабінов, Кеті Бейтс, Сесілі Стронг, Мері Сон, Крістен Шаал, Eva Peterson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress