Фільм Лепрекон повертається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм жахів «Лепрекон повертається» 2018 дивитися онлайн. Лепрекон, знову повернеться. Як це станеться і за допомогою, яких дій, це буде, ще невідоме питання. Однак, все це точно буде. Про пробудження лепрекона, говорять перші дії, які вирішили виконати дівчата. Вони приїхали в тихе місце, заради того, щоб облаштувати тихе сімейне життя далеко від галасливого міста. Однак вони особливо не розуміли, що своїм вторгненням в тихі місця вони пробудили насправді, дуже грізну силу — лепрекона.

Прокинулася істота після недовгого аналізу ситуації, теж розуміє, що не особливо хоче жити з людьми, яке воно поруч побачило. Тепер, будуть відбуватися руйнування, які не приведуть ні до чого хорошого, якщо їх вчасно не запобігти.

Як дівчата сховаються від зла і що вони можуть зробити проти, сильного лепрекона? На його боці чаклунство і сильна темна магія. Фільм Лепрекон повертається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Костански
В ролях: Тейлор Спрейтлер, Сай Беннетт, Марк Холтон, Emily Reid, Олівер Ллевелін Дженкінс, Пепі Сонуга, Лінден Порко, Бен Макгрегор, Леон Клайнгман


загрузка...