Фільм Лицар Камелота (1998) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вів’єн Морган, героїня фільму «Лицар Камелота» – талановитий вчений-фізик. Вона не боїться проводити самі божевільні експерименти, і ось одного разу, під час такого експерименту щось пішло не так і Вів’єн здійснила подорож у часі! Перенеслася вона більше, ніж на тисячу років назад – у часи, коли Альбіоном правил легендарний король Артур. Знайомство з середньовічним світом пройшло не найкращим чином: Вів’єн потрапляє в полон до сера Саграмуду. Її долю мав вирішити сам король, і Вів’єн зуміла переконати його залишити їй життя, більш того, знайти їй місце в королівському дворі.

Ось тепер-то знання Вів’єн їй знадобляться! Вона з величезним ентузіазмом починає «винаходити» те, чого не вистачає цим середньовічним людям для нормального життя. Крім того, Вів’єн веде активне соціальне життя: її присвячують в лицарі, вона розкриває спробу державного перевороту і стає найближчим радником короля.

Але все ж, настане час, коли Вів’єн доведеться прощатися з Середньовіччям і вирушати в своє рідне XX століття. Фільм Лицар Камелота (1998) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Янг
В ролях: Вупі Голдберг, Майкл Йорк, Палома Баеза, Роберт Едді, Саймон Фентон, Джеймс Кумбз


загрузка...