Фільм Лови момент (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Живучи в курортному містечку, Рита добре вміє плавати, проводячи багато часу на безлюдному пляжі. Дівчина хоче бути актрисою, але їй доводиться свій талант перевтілення демонструвати тільки на дитячих ранках. Кожен день вона бере участь у виставах, а потім водить з маленькими глядачами хороводи. Її приятелька Свєтка одного разу сказала, що їй набридло бути аніматором, і вона хоче поступити в театральний, для чого збирається в Москву. Риті подруга запропонувала відправитися разом з нею. Але героїні не хотілося залишати маму одну.

До того ж у неї є Коля, що збирається розширювати бізнес. Працюючи поліцейським, хлопець організовує в місті святкові заходи, роль ведучої яких відводиться Риті. На черговому весіллі дівчина побилася з нареченою і її мамою, після чого посварилася з Колею.

Наслухавшись від нього багато невтішних слів на свою адресу, образившись і бажаючи довести, що здатна не тільки грати в ранках, Рита відправилася в столицю. Фільм Лови момент (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антоніна Ружі
Актори: Юлія Топольницька, Олексій Кортнєв, Юрій Биков, Валерія Федорович, Юлія Сулес, Михайло Тарабукін, Ольга Кузьміна, Інгрід Олеринська, Валерія Дергілева, Олексій Веселкін


загрузка...