загрузка...


Він вчений експериментатор. Це дає герою неймовірні можливості і відкриває небувалі і небачені горизонти. Науку чекає прорив, адже вчора тільки в рамках сім’ї він зміг презентувати свій новий винахід, яке могло зменшувати предмети, і ось він скористався променем і зробив мікроскопічним предмет на очах у зацікавленої публіки, не замислюючись про наслідки. Звичайно ж, найцікавіше було діткам. Вони, розкривши роти, мріяли повторити експеримент і коли тато пішов, скористалися цим диво-апаратом, але єдине, чого не врахували маленькі бешкетники, так це те, що промінь потрібно не на себе наводити, а на предмет.

Тепер вони менше мурашки і як про це розповісти батькові, герої не знають. Якщо він дізнається, то помре від горя чи від удару по голові сковорідкою, тому що дружина його точно приб’є, коли дізнається, до чого привели його досліди. Їм, маленьким шалунишкам, потрібно лише одне – знайти можливість докричатися до свого батька і вказати йому на те, що сталося.

Поки їх писк схоже комариному писку, ні про що не говорить. Що можна зрозуміти, коли якісь комахи бігають по столу і щось пищать? Фільм Люба, я зменшив дітей (1989) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Джонстон
Актори: Рік Мореніс, Метт Фрюер, Маршу Стрессмен, Крістін Сазерленд, Томас Вілсон Браун, Джеред Раштон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress