Майже два десятки років тому Кейт вчинила дуже погано, не вважаючи, що так буде тільки гірше. Жінка кинула новонароджену доньку біля дитячого будинку і просто пішла. Тепер вона постійно згадує свій нелюдський вчинок поряд з тим, що більше не може мати дітей, скільки б не намагалася завагітніти від свого чоловіка. Джозеф підтримує дружину, розуміючи, що у них мало шансів на повну сім’ю. У соціальних мережах Кейт знаходить профіль позашлюбної дочки Даник, яку ніхто так і не взяв в сім’ю.

Чоловік з дружиною порадились з приводу ситуації, що склалася, і вирішили забрати дівчинку до себе. Щасливі герої хочуть якомога швидше удочерити нового члена сім’ї. Кейт розуміє, що глибоко всередині її дочка ненавидить її за зрадницький вчинок. Повернути любов і довіру дитини виявиться досить важко. Даніка живе зі своїми внутрішніми демонами і деякими дивацтвами.

Знову набувши сім’ю, вона не дозволить себе в черговий раз кинути, маніакально змушуючи матір і вітчима полюбити її такою, яка вона є. Фільм Люби мене, а то буде гірше (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карлос Феррер
В ролях: Ейпріл Боулби, Джина Хирайзуми, Джон Прескотт, Сінді Басбі, Сідні Свині, Джессі Пепе, Келсі Грісволд, Ліза Каннінг, Дельпано Вілліс, Сьєрра-Понд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress