загрузка...


Френк працює в поліції, займаючись оперативною роботою в тандемі з напарником Сержем. Хлопці постійно стикаються з необхідністю розплутувати складні справи, що вимагають особливого підходу і великої злагодженості в діях. Їм доводиться щодня ризикувати своєю безпекою, виконуючи професійний обов’язок перед громадськістю. Багаторічний досвід спільної участі в численних операціях дозволив відпрацювати майстерність до високого рівня. Вони буквально відчували плечем підтримку один одного, не сумніваючись у взаємній вірності й чесності, які були запорукою успішного виконання завдань.

Чергове розслідування пов’язане з особливою галуззю кіноіндустрії, що стосується кінострічок для дорослого перегляду. Напарникам необхідно впровадитися в оточення власника великої компанії, щоб роздобути достовірну інформацію про протизаконну діяльність. Згідно продуманій легенді хлопці стають професійними творцями подібних кінофільмів. Прекрасно увійшовши в роль, приятелі почали замислюватися про можливість в реальності зайнятися прибутковим бізнесом.

Одного разу в кіностудії починається перестрілка, що завершилася загибеллю глави виробництва, що змушує повернутися до прямих обов’язків. Фільм Любов — це вечірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Седрік Анже
В ролях: Гійом Кане, Мішель Фо, Еліза Башир Бей, Камілль Рази, Ксав’є Бовуа, Valeria Nicov, Жиль Леллуш, Жан-Луї Барселона, Ксав’є Алькала, Inge van Bruystegem

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress