Фільм Любов не за розміром (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Абсолютно випадково втративши свій мобільний телефон, молода дівчина Діана страшенно засмучується. Адже саме в ньому вона зберігала максимум інформації, необхідної їй для роботи і життя. Порятунком для жінки стає Олександр, зустрівся з нею і повернув знайдений їм телефон. Випробовуючи почуття подяки до чесному чоловікові, Діана з радістю погоджується повечеряти з ним, скасує власну удачу. Хвилина за хвилиною, розмова розгортається, і раптово Діана усвідомлює — вона ще ніколи не зустрічала більш цікавого співрозмовника, ніж Олександр.

Дивно гумору, вміє розсмішити і змусити задуматися, привабливий і ввічливий — він підкорює серце дівчини з першої ж зустрічі. Здається, їх відносин судилося перерости в щось більш серйозне, і зробити з двох незнайомих людей сім’ю. Тільки ось, всупереч усім плюсів Олександра, дівчина бачить у ньому і досить істотний мінус — його зростання. На відміну від неї, дуже рослої дівчата, чоловік відрізняється дуже маленьким ростом — всього лише метр з невеликою надбавкою. Фільм Любов не за розміром (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зустрічаючись з ним кожен раз, Діану розривають суперечності — чи готова вона пов’язати своє життя з ідеальним чоловіком, з яким кожен раз буде потрапляти в досить комічні ситуації, за його зростання?

Режисер: Лорана Тірара
В ролях: Жан Дюжарден, Віржіні Ефіру, Седрік Кан, Сезар Домбой, Міріам Текаиа, Элеа Клер, Жан-Мішель Ламі, Жан-Домінік Блен, Лайонел Мур, Адоніс Даниэлетто


загрузка...