загрузка...


Місяць працює хірургом у великій клініці, розташованій в Сіетлі. У лікарні вона вважається одним з найкращих лікарів. Тому жінка змушена буквально ночувати на робочому місці, виконуючи чергову складну операцію. При цьому їй доводиться самотужки виховувати свого не самого слухняного сина. Одного разу після чергового важкого чергування головна героїня вирішує взяти відпустку. Разом з дитиною вона відправляється на ферму свого батька, щоб відпочити від суєти великого міста.

Тут Місяць зустрічає Уїлла, який є новим керуючим великого ранчо. Він є природженим фермером-господарником. Під його мудрим керівництвом не пустує жоден клаптик землі. Дуже швидко між двома такими різними людьми зав’язуються дружні відносини. Кожен день чоловік пояснює головній героїні все нові тонкощі ведення господарства. Спільна діяльність все більше зближує простого фермера і професійного хірурга. Незабаром Місяць розуміє, що закохалася в Уілла як дівчисько.

Однак вона соромиться проявляти власні почуття по відношенню до молодої людини. До того ж, жінка знає, що скоро їй доведеться залишити ферму, адже термін її відпустки стрімко закінчується. Фільм Любов під час врожаю (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крісті Уїлл
В ролях: Джен Лиллей, Ryan Paevey, Бренден Сандерленд, Кьяра Дзанни, Аарон Кревен, Дін Петрів, Том Пикетт, Сенді Робсон, Ліни Еванс, Беррі В. Леві

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress