Основні події американського комедійного фільму «Люди похилого віку під Наглядом» розгортаються навколо Френка Коллінза. Він є письменником-початківцем, який тільки осягає ази непростої професії. Він готувався до приголомшливої кар’єри і попадання в ранг «великих», проте незабаром зіткнувся з таким неприємним явищем як — творча криза. Природно, повністю присвятивши себе мистецтву він не подбав про роботу, тому щоб банально вижити змушений підробляти нянькою для людей похилого віку. Під час перерв він продовжує ретельно працювати над своїм романом, живлячи надії, що він знайде статус бестселера.

Набираючи групу старичків, герой сподівався, що вони будуть мирно спати і турбувати лише в найнеобхідніші моменти. Поступово він усвідомив, що помилявся… «Божі кульбаби» виявилися справжніми бунтарями, які раптово забули про старість. Завдяки невгамовному вподоби і життєрадісності вони сміливо кидаються в різноманітні пригоди, що часто створює просто запаморочливі ситуації.

Тепер Френк повинен не тільки закінчити творіння, але і пильно наглядати за постояльцями, які постійно намагаються створити чергову дурість. Фільм Люди похилого віку під Наглядом (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рон Олівер
Актори: Денні Трехо, Джулія Даффі, Джеймс Хонг, Беррі Боствік, Рено Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress