загрузка...


Кінокартина «Людина-кишеня і хлопець в шортах» розповідає про незвичайних дітей, яких повинні були зробити справжніми секретними агентами. Ніхто з оточуючих не зміг би здогадатися, що якийсь підліток є таємним співробітником. Діти теж вміють зберігати секрети, тому вони впораються із завданням не гірше дорослих. Пройшовши спеціальне навчання, хлопці вирушили в минуле для того, щоб відшукати там злого доктора. Потрібно не дати йому створити небезпечний вірус, здатний в майбутньому вбити мільйони людей. Тобто від хлопчаків залежать багато людські долі. Якщо все піде за планом, катастрофи можна буде уникнути.

Юним героям, можливо, доведеться когось вбити заради порятунку багатьох. Для них ця подорож буде перевіркою на міцність. В майбутньому для планети Земля не все так райдужно, як хотілося б. Вся справа в тому, що за сюжетом «Людина-кишеня і хлопець в шортах» злий геній випустив смертоносний вірус, який знищив добру половину населення Блакитної Планети. Два підлітки готуються стати секретними агентами. І їх перше завдання — це відправитися в минуле, щоб зупинити злого генія науки. Фільм Людина-кишеня і хлопець в шортах (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І ось, хлопці опинилися в минулому. Їм необхідно відшукати напівбожевільного вченого раніше, ніж він випустить вірус на свободу. Наших героїв чекають нездійсненні труднощі, але вони добре підготовлені, тому в їх успіху сумніватися не доводиться.

Режисер: Клей Моффат
В ролях: Джанна Франгелла, Адам Берарді, Майкл Даміан Пирсолл, Уейн Ланді, Вільям Кенні, Клей Моффат

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress