Фільм Мачо Мен (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як сильно змінює любов навіть простих людей! Буває, що любов змінює людину, а буває, що людина змінюється заради любові. Даніель – звичайний, нічим не видатний німець, під час довгоочікуваної відпустки в Туреччині випадково заводить курортний роман з чудовою місцевою красунею Айлін, про яку він навіть і не міг мріяти. Кохання кружляє голову, почуття між Даніелем та Айлін взаємні, і здається, що щастя героїв близько. Але хоч у турецькій красуні і немає недоліків, але є сувора сім’я, яка шанує свої традиції і звичаї. Суворі турецькі батьки чекають сильного і мужнього нареченого для Айлін.

Дуже малоймовірно, що вони візьмуть простого німецького бюргера в свою родину, навіть якщо їхня донька закохалася в нього. Тому, заради своєї любові і майбутнього щастя, Даніель вирішує змінитися і стати справжнім турецьким «Мачо меном», щоб справити враження на родичів своєї обраниці. Для цього йому необхідно змінити свій звичний спосіб і пізнати традиції та звичаї турків. Фільм Мачо Мен (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З труднощами зміни іміджу, характеру і зовнішності йому будуть допомагати веселі друзі в комедійному німецькому фільмі «Мачо Мен» – кращої комедії року в Німеччині.

Режисер: Крістоф Валь
В ролях: Дар Салім, Айлін Тецель, Нора Чірнер, Володимир Бурлаков, Крістіан Ульмен, Самуель Финци, Аксель Штайн, Вікторія Майєр, Ведат Эринчин, Петер Прагер


загрузка...