загрузка...


Життя солідного і успішного бізнесмена Джоселін наповнена розкішшю і достатком. Він власник великої фірми, що приносить стабільний дохід. Чоловік вільний і незалежний, адже за довгі роки він так і зміг зустріти кохану жінку і побудувати міцну сім’ю. Проте нинішнє становище завидного холостяка не засмучує героя, а навпаки приносить йому безліч задоволень. Він повністю вільний від жіночого контролю, насолоджуючись оточенням сексапільних красунь і короткочасними романами. Але одного разу, Джоселін захопила карколомна дівчина Джулі.

Вона молода, ефектна і красива, що відразу привертає його увагу. При випадковому збігу обставин, герої фільму познайомилися, коли чоловік сів у крісло для інвалідів. Спочатку він хотів сказати правду, але подумав, що співчуття і жалість допоможе швидше досягти поставленої мети спокусити незнайомку. Джулі почала приймати залицяння солідного залицяльника і незабаром відбулося знайомство з родичами, де герой зустрів Флоренц. Фільм Мачо на колесах (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чарівна та життєрадісна жінка живе і радіє новому дню, незважаючи на інвалідний візок. Між героями виникає приємне спілкування і взаємна симпатія. Але як же тепер шахраю зізнатися у брехні і розповісти правду, якщо так він може втратити кохану, дивіться онлайн.

Режисер: Франк Дюбоськ
В ролях: Франк Дюбоськ, Олександра Ламі, Ельза Зільберштейн, Лоран Бато, Жерар Дармон, Каролін Англад

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress