У комедійній стрічці «Майстерне зваблення Лорі Ментівари» йде розповідь про двох подруг, життя яких відбудуться значні події. Сату і Хайді пов’язує справжня дружба, перевірена роками. У головних героїнь є незвичайне розвага. Дівчата займаються викраденням букетів у наречених на весільних торжествах. Вони вірять в щирі почуття і мріють про шлюб по взаємній любові. Сату і Хайді не розуміють, як можна реєструвати стосунки, які ґрунтуються на розрахунку або домовленістю батьків. Тільки справжня любов є приводом, щоб поєднатися законним шлюбом.

Одного разу переконання нерозлучних подруг змінюються. У долі Хайді відбуваються зміни. Героїня зустрічає красивого й чарівного хлопця, серйозно захоплюється спортом. Лорі є одним з кращих гравців в хокейній команді. У спортсмена немає відбою від прихильниць. Але Лорі віддає перевагу Хайді. Молоді люди захоплюються один одним, проводять багато часу разом. Сату залишається на самоті. Дівчина ображена на свою подруга, тому що вона проміняла її на хокеїста.

Сату усвідомлює, що принципи і переконання, яких вона дотримувалася разом з Хайді, є незначними і другорядними. Фільм Майстерне зваблення Лорі Ментівари (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ханна леена Хауру
В ролях: Інка Хаапамяки, Троянда Хонканен, Тітус Рантала, Пітер Канерва, Самулі Ваурамо, Яні Хуси, Віктор Хансен, Хелена Валки, Lumi Аунио

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress