загрузка...


Фільм «Мак і Девін йдуть в школу» (Mac & Devin Go to High School) – іскрометна комедія про двох учнів середньої школи, Маці і Девіні. Девін – скромний хлопець, який все своє життя провів за підручниками. Він один з кращих учнів школи, тому йому доручили відповідальну справу – написати прощальну промову для випускного. І ось тут Девін зіткнувся з проблемою: як можна написати промову про шкільне життя, якщо він крім підручників у цій самій життя і не бачив нічого? Другий хлопець, Мак – повна протилежність Девину. Він ледар з жахливими оцінками, бовдур і хуліган, який ніяк не може закінчити школу ось вже 15 років.

Ну і на додачу до всього ще і дамський угодник. Здавалося б, що може пов’язувати цих двох? Одного разу в їх школі в Лос-Анджелесі з’являється нова вчителька хімії. Маку вона запаморочила голову тільки одним своїм виглядом, і він, ніколи раніше не звертав увагу на свій статус вічного школяра, раптом заметушився і вирішив все-таки здати іспити, щоб позалицятися за новою вчителькою. І ось, на хімії і Девіна Маку садять в пару.

Кращий учень і знавець життя опиняються в одній упряжці. Що робити, ворогувати або об’єднатися, щоб з честю та пошаною закінчити школу? Фільм Мак і Девін йдуть в школу (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ділан С. Браун
В ролях: Снуп Догг, Уиз Каліфа, Майк Еппс, Тиэйрра Мері, Дерек Д., Луэнелль, Тіні Паносян, Пол Яконо, Енді Милонакис, Містичні Права

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress