Фільм МакХер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деякі люди вибирають життєвий шлях, не оцінюючи об’єктивно наявні здібності. Вони підбирають професію, абсолютно не підходить їм за темпераментом, можливостями і талантами, закладеним при народженні природою. Необдуманий вибір до неприємних призводить наслідків. Неймовірно незграбний, невдаха хлопець, який не відрізняється високими інтелектуальними здібностями, що не має відповідних фізичних даних, з незрозумілих причин в якості професійної діяльності вибирає роботу в поліції. Сукупність численних недоліків, що стосуються надмірно м’якого характеру і фізіологічних особливостей організму, приводять до логічного результату.

Всі зусилля для побудови успішної кар’єри завершуються благополучно. Він найгіршим поліцейським стає, якого тільки уявити можна. Незручний недотепа-поліцейський постійно стає безпосереднім учасником безглуздих ситуацій, під загрозу ставлять успішність виконання операцій і авторитет підривають правоохоронних органів. Настає момент, коли терпінню керівництва місцевого управління поліції приходить кінець, і невдалого копа звільняють з робочого місця. Залишившись Без роботи і засобів існування, невдаха вирішує знайти інший спосіб реалізувати власні здібності, якими, як він вважає, його щедро наділила природа. Фільм МакХер (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бажаючи проявити професіоналізм і компетентність, він стає приватним детективом. Постійні, безглузді помилки і легковажні вчинки новоявленого сищика роблять його незабаром об’єктом полювання всіх бандитських угруповань, існуючих в місті.

Режисер: Кріс МакДоннел
В ролях: Кріс МакДоннел, Мо Коллінз, Пітер Брейтмайер, Санджай Малхотра, Денні Трехо, Аманда Конлон


загрузка...