загрузка...


Жанетт симпатична дівчина з дуже норовливим характером. Вона живе в хорошій квартирі разом зі своєю кращою подружкою Бріджит. Головна героїня любить поскандалити з оточуючими людьми, вона не соромиться у виразах і може образити будь-кого, хто перейде їй дорогу. Як-то раз вона випадково зіткнувся в коридорі з дівчинкою і виплеснула весь гнів на нещасну. Підліток У відповідь шепоче дивне заклинання, але Жанетт вже не слухає її. Вона гордо пішла з високо піднятою головою. На наступний день жінка відчула наслідки сварки. Глянувши з ранку в дзеркало, вона побачила, що стала дитиною. Тепер починаються всі принади підліткового періоду: бурхливі гормони і перехідний вік.

Єдиною підтримкою стає Бріджит, вона заспокоює подругу і намагається перебувати поруч. Але дівчина, яка опинилася в тілі підлітка, не бажає миритися з новим положенням. Вона сідає за кермо машини, хоча раніше зовсім не вміла їздити. Тепер вона мчить, порушуючи всі правила дорожнього руху, насолоджуючись свободою. Незабаром автомобіль зупинив поліцейський. Краща подруга заступається за героїню, вона пояснює поліцейському, що дівчинка тільки вчиться водінню.

Полісмен не виписує штраф і відпускає дамочок. А вони тепер розуміють, що будь-який дрібний злочин може залишитися безкарним. Фільм Мала (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тіна Гордон Чізмена
Актори: Джастін Хартлі, Реджина Холл, Марсан Мартін, Тоні Белл, Ісса Рей, Джі МакКрері, Калеб Емері, Люк Джеймс, Мікі Дей, Еббі Гейл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress