загрузка...


Цього разу Стью зібрався одружитися і звичайно ж його товариші вирішують організувати черговий парубочий вечір, тільки при цьому ніхто не хоче, щоб повторилися події минулого відпочинку. Тому хлопці всі разом направляються в Бангкок і порахували, що в цьому місці буде набагато спокійніше, ніж у Вегасі. Незважаючи на те, що друзі планували відпочити тихо і спокійно у них все вийшло зовсім інакше. І знову починає повторюватися те, що сталося з хлопцями в столиці світових розваг. Здавалося б пригоди за головними героями кінострічки просто ходять по п’ятах.

Як тільки свято підійшло до кінця, то настав ранок і на цей раз друзі знову не могли згадати минулого вечора. У Стью на обличчі якимось чином з’явилася татуювання, крім цього ще пропав молодший брат нареченої і звичайно ж така обставина ніяк не зможе порадувати рідних дівчини. Найбільше хлопці були вражені тією обставиною, що знову не виявили Дага. Алан став лисим і тепер з ним поруч завжди ходила маленька і дуже мила мавпочка. Фільм Мальчишник 2: З Вегаса в Бангкок (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер друзям належить знову згадувати минулий вечір і розбиратися в тому, що вони змогли на цей раз накоїти. Їм необхідно діяти швидко, так як до весілля залишається зовсім мало часу.

Режисер: Тодд Філліпс
В ролях: Бредлі Купер, Ед Хелмс, Зак Галіфіанакіс, Кен Жонг, Мейсон, Джастін Барта, Пол Джаматті, Джеймі Чанг, Нирут Сиричанья, Джеффрі Тембор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress