В центрі уваги опиняється троє друзів, які в силу свого віку шалено люблять веселитися та розважатися. Головні герої вважають, що у них зараз золотий вік, і вони можуть робити, що захочуть. Троє друзів абсолютно не схожі один з одним, вони абсолютно різні, і що їх пов’язує, ви зможете дізнатися з сюжету. Один з них божевільний фанат Вина Дизеля, другий — багатенький синку, у якого безліч комплексів, і, незважаючи на свій стан, він вважається невдахою, і третій — боєць ліліпут. Всі разом головні герої вирішили відправитися в одну відчайдушну подорож, в якому їх чекає безліч труднощів і небезпек.

Головним героям доведеться зануритися в юрбу неприємностей, які приготувала їм доля. Головні герої тримають свій шлях в курортне місто Паттайї, де вони мріють зустріти безліч оголених і сексуальних дівчат і від усієї душі з ними запалити. Молоді хлопці хотіли, щось нове? Тепер нехай отримують по повній, розгрібаючи всі наслідки своїх неймовірних бажань. Фільм Мальчишник в Паттаї (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Молоді друзі розраховували, що ця відпустка буде кращим у світі, але все склалося зовсім не так, як вони мріяли. Яскрава комедійна стрічка здивує вас своїми подіями і ситуаціями, в яких доведеться побувати головним героям.

Режисер: Франк Гастамбид
В ролях: Франк Гастамбид, Малік Бенталха, Ануар Тубали, Рамзі Бедіа, Гад Ельмалех, Сабріна Уазани, Сіссі Дюпарк, Саїд Богота, Акарадет Родвинит, Дэльфин Бэрил

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress