Після одруження життя двох приятелів повернулася на сто вісімдесят градусів, із тих, хто запалював ночі безперервно і не пропуску жодної спідниці, не стали зразковими семьянинами. Але свою натуру не можна довго тримати в узді, адже рано чи пізно все. Що ти стримував через силу, може прорватися назовні величезним фонтаном. Так сталося і з нашими героями, минуле вирвалося назовні і вони статут він нудною сімейного життя вирішили знову поринути у світ вічного свята і веселощів.

Наші герої потайки відправляються в тур по Європі, бажаючи встигнути якомога більше до того, як їх змусять повернутися в сім’ї ні не проводять більше одного дня в одному місці. Адже потрібно встигнути відвідати якомога більше барів і всяких розважальних закладів для того що б хоч на хвилину забути про своїх настирливих дружин. Все змінюється, коли хлопці потрапляють на мальчишник на запрошення знайомого. Фільм Мальчишник в Європі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Викликана стриптизерка після виконання безпосередніх обов’язків погоджується на милу бесіду, в ході якої розповідає про красу і розгнузданих звичаї Будапешта. У друзів виникає безбашенная ідея відкрити агентство розваг, щоб влаштовувати в цей місто тури.

Режисер: Ксав’є Жанс
В ролях: Маню Пайє, Джонатан Коен, Месьє Пуп, Алікс Пуасон, Аліс Белаиди, Од Легастелуа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress