Історія оповідає про життя трьох старшокласниць. З самого раннього дитинства їх називають нерозлучними подругами. Вони разом переживають яскраві події життя. У школі вони часто тусуються разом, ходять в їдальню, гуляють на перервах. А після школи де-небудь проводять час. І так відбувається кожен день їхнього життя. З ними постійно відбуваються цікаві події. Подружки навчаються у випускному класі і скоро розпочнуться іспити, після яких треба поступати в коледж. Залишається лише скласти вступний тест на вступ, і незабаром прийде остаточне рішення.

Фільм «Маленькі стерви» можна дивитися онлайн на будь-якому пристрої. Через місяць їм приходять відповіді на запити з коледжів. Старшокласниці вирішують почекати з відкриттям листів, щоб створити деяку інтригу. Вони домовляються зробити це на випускному балу. Подібна атмосфера зробить максимальний ефект на радість або смуток. Але така безневинна домовленість приносить свої неприємності.

Відбувається низка непояснених подій в їх житті. Численні інтриги і плітки, створені цим договором, обрушується не тільки на трьох подружок, але і на інших. Фільм Маленькі стерви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Крайсс
В ролях: Дженнет Маккарді, Кірсі Клемонс, Вірджинія Гарднер, Адріан Ву, Мойзес Аріас, Каран Соні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress