Фільм Малюк Спіру (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як важко дається тягар династії? З цим явищем довелося зіткнутися малюкові Спіру. Виявляється, його родичі аж до п’ятого покоління були потомственим портьє. І ось, батьки хлопчика вирішили, що династія не повинна припинятися. Його хочуть насильно навчити мистецтву портьє в елітному навчальному закладі. Однак, сам хлопчик ще не готовий до таких кардинальних змін. Вся справа в тому, що він дуже дорожить своїми друзями зі школи і просто з двору. Але й це не головна причина. Виявляється, молодий чоловік без розуму закоханий в свою однокласницю на ім’я Сюзет, з якою сидить за однією партою.

Тепер йому необхідно щось зробити, при чому бажано дуже швидко, щоб залишити все як є, на своїх місцях. Молодий хлопець Петі Спіру — належить до сім’ї, де всі попередні покоління славилися як висококласні портьє. Батьки сподіваються, що коли він виросте, то продовжить сімейну справу і не принизить честь предків. З цією метою, мати вирішує віддати його в приватну школу, де навчають професійних портьє. Фільм Малюк Спіру (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Так династія не перерветься, проте головний герой не особливо горить бажанням кидати свою стару життя — йти з школи, де у нього багато друзів, і найголовніше — розлучатися з дівчинкою Сюзі, з якою вони сидять разом і в яку він таємно закоханий…

Режисер: Ніколя Бери
В ролях: П’єр Рішар, Армель, Наташа Реньє, Джульєтт Евер, Франсуа Дамиенс, Філіп Катерин


загрузка...