Одного разу мати одного великого сімейства, в якому проживає відразу ж четверо непосидючих і пустотливих дітей, вирішує відправитися на заслужений відпочинок, вбачаючи в цьому життєво важливу потребу. Дамочка вирушає далеко, до сонячного моря, залишаючи чоловіка на піклування нащадків. До такого повороту подій чоловік був категорично не готовий, адже він звик покладати всі обов’язки по вихованню дітей на неї, через що і уявити собі не може, як буде управлятися зі своїми шибениками. І в найближчому часі знедолена батько усвідомлює, як важко виховувати дітей.

Хлопці не дуже-то й хочуть його слухатися, прекрасно усвідомлюючи, що поки в будинку немає мами, вони можуть робити все, що їм заманеться. Його способи виявляються неробочими, чому м’який і турботливий татусь вирішує змінити тактику дій. Він має намір використовувати в їх вихованні метод батога і пряника. А у відповідь на подібний виховний терор з боку папи, дітлахи оголошують йому справжню війну.

А їх просторий будинок стає ареною для абсурдних і сміховинно смішних баталій. І який же сюрприз чекає героїню, коли повернутися з відпустки. Фільм Мама поїхала (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аріель Виноград
В ролях: Дієго Перетті, Карла Петерсон, Мартін Пироянски, Гіллермо Аренго, Маруя Бастаманте, Пілар Гамбоа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress