загрузка...


Невинна француженка на ім’я Марі-Франсін вважає, що її життя вдалося, адже обставини для неї склалися найсприятливішим чином. Вона живе в просторих апартаментах в Парижі, за нею доглядає гідний чоловік, вона є завидною і навіть багатою нареченою. Але одного разу вигаданий маленький світ валиться і їй доводиться спуститися з небес на землю. Головну героїню звільняють з високооплачуваної роботи, вона залишається без засобів до існування і без даху над головою. Столичну штучку кидає наречений, який не побажав підставляти їй плече в такий непростий період її життя.

Розчарувавшись в людях і заплутавшись у власному житті, вона повертається на батьківщину, в невелике французьке містечко, де її з нетерпінням чекають літні батьки. Роки, проведені вдома, вона згадує із захватом. Втрачена Марі мріє знайти в цих місцях щастя, знову відчути себе молодою. Але Марі-Франсін не врахувала головного: похилого віку. Фільм Марі-Франсін (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможе жінка прижитися в рідному місті і знову стати щасливою, якщо їй вже стукнуло п’ятдесят років? Вона не має наміру сидіти на шиї у батька і матері, їй доведеться вчитися заробляти самостійно і не розраховувати на величезні суми.

Режисер: Валері Лемерсье
Актори: Валері Лемерсье, Патрік ТИМС, Надеж Боссон-Діану, Філіп Лоденбаш, Ксав’єр Леметр, Дені Подалідес, Філіп Вії, Елен Венсан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress