Фільм Махач вчителів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Навіть у дорослому віці в школі можуть виникнути проблеми. Але тепер це не звичайні підліткові розборки з місцевою шпаною. Зараз відносини вийшли на новий рівень. На цей раз конфлікт назрів між вчителями. Намічається масштабна «Махач вчителів». Енді Кемпбелл — досить скромний і інтелігентний працівник. Він ніяк не знаходить спільної мови зі своїм колегою. Брутальний Рон Стрікленд володіє вибуховим темпераментом і знає, як знайти підхід до будь-якій жінці. Відносини між викладачами не склалися з самого початку. Енді завжди був тихим і скромним учнем.

У школі він поводився тихіше води, нижче трави. Рон же навпаки, був душею компанії і його боялися всі в окрузі. Зараз, зрозуміло, здійснювати звичайні образи рівня п’ятого класу несолідно. Однак можна знайти інші способи як усунути неугодного конкурента. Якщо у Рона в арсеналі м’язи і бойовий характер, то у Енді інтелект і кмітливість. За допомогою добре продуманого плану Кемпбеллу вдається вивести Стрікленда на конфлікт. В результаті нього другого учасника подій звільняють. Здавалося б, місія виконана, можна працювати далі без Докучаєв напарника. Але настає момент розплати. Звільнений і ображений молодик буквально розлючений ситуацією, що склалася. Він викликає свого кривдника на бійку. Подивитися на таке цікаве шоу сходиться вся школа. Парковка стає місцем стрілки двох дорослих викладачів. Підготовка до бою відбувається в режимі швидкого перемотування. Повзрослевший ботанік хоче вирішити проблему мирним шляхом.

Але мабуть йому не відкрутитися від поєдинку. Чим же закінчитися інтригуюча сцена. У Енді є підтримка друзів, але немає мужності і рішучості. Зате він хитрий і винахідливий. Рон вирішує все простіше, проте і у нього є слабкі місця. Фільм Махач вчителів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річі Кін
Актори: Чарлі Дей, Айс Кьюб, Трейсі Морган, Джилліан Белл, Дін Норріс, Крістіна Хендрікс, Кумейл Нанджіані, Денніс Хейсберт, Джоанна Гарсіа Суішер


загрузка...