Фільм Мені вистачить мільйона (1994) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Мені вистачить мільйона» мова йде про життя хлопчика по імені Престон. Зараз його головне бажання мати свою окрему кімнату, а в руках всього сімнадцять баксів, але все змінюється коли він потрапляє на велосипеді під автомобіль. Боячись поліції, водій виписує Престону незаповнений чек. І хто б міг подумати, що хлопчик впише в чек на суму один мільйон доларів. Престону вдається перевести в готівку чек у банку, власник якого допомагає злочинцю в обмиванні грошей. Першим, що робить Престон — це купує цілий особняк.

Далі в скромному списку хлопця, оренда лімузина і купівля модного одягу. Він купує всілякі модні іграшки і веселиться на всю котушку. До недавнього часу хлопчик і подумати не міг, як зміниться його життя. Але, як говориться, безкоштовний сир тільки в мишоловці. Майже відразу власник грошей разом з банкіром виявляють помилку, і на ряду з ФБР починають пошуки Престона.

Дуже швидко веселість змінюється великими проблемами. Хто швидше добереться до хлопця і чим це все загрожує? Фільм Мені вистачить мільйона (1994) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Руперт Вейнрайт
В ролях: Брайан Бонсалл, Карен Даффі, Джеймс Ребхорн, Кріс Деметрал, Джейн Еткінсон, Майкл Фаустіно


загрузка...