загрузка...


Жителі невеликого, спокійного містечка вели мирне існування, не побоюючись настання страшних напастей. Тут не траплялося екстраординарних подій, здатних порушити звичний життєвий уклад. Одного разу з незрозумілих причин починається масова навала повсталих з могил мерців, які прагнуть погубити городян. На захист населення змушений стати досвідчений офіцер поліції Кліфф, неодноразово стикається з порушеннями правопорядку, але не володіє навичками дій, які є результативними в подібних обставинах. Він спільно працює з молодим, малодосвідченим напарником Рональдом.

Поліцейські намагаються з’ясувати, як зомбі вибралися з поховань, чому прагнуть нашкодити мирним громадянам, які відчувають жах перед навислою загрозою. Величезна кількість ожилих мерців цілеспрямовано заполоняє міські вулиці, не залишаючи виходу для порятунку від неминучої загибелі людям, які опинилися у смертельній пастці. Кліфф розуміє, що необхідно оперативно діяти і ефективно, щоб запобігти непоправному трагічному результату.

Напарники приймаються шукати джерело неприємностей, щоб усунувши його, зупинити жахливе нашестя, що перетворило життя в кошмар. Фільм Мертві не вмирають (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Джармуш
В ролях: Адам Драйвер, Селена Гомес, Білл Мюррей, Стів Бушемі, Алісса Марія Апп, Карл Арчилези, Моніка Ейрс, Хлоя Севіньї, Тільда Суінтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress