У 1989 році глем-рок група «Sonic Grave» не користувалася вельми великим попитом у шанувальників даного жанру. Вирішено було організувати одне з виступів в рамках фестивалю «Coachella». Хлопці мріяли про колишню славу, яка супроводжувала їх у минулому. Кожен з них скучив за любов’ю публіки, адже багато фанатів здатні зробити для свого кумира неймовірні вчинки. Їм хотілося знову відчути на собі, що означає бути затребуваним у тисячної натовпу людей, уважно спостерігає за тобою на сцені. Тільки надії хлопців були зруйновані. Сталося це в ту саму мить, коли під час зупинки на них був абсолютно моторошний напад.

Колективу довелося на власному досвіді зіткнутися з неземним проявом зла. Ніхто і передбачити не міг, що подібна подія може статися в реальному житті. Нічого не залишалося, як набратися сил і виступити з ударом у відповідь. Цей вбивчий рок здатний був здивувати кожного з присутніх. Сутичка виявилася по істині неймовірно складною і наповненою моторошних подій.

Але «Sonic Grave» вірить у свої сили і рухається виключно вперед. Все це дозволяє хлопцям отримати друге дихання, що дає великі шанси на перемогу з недругом. Фільм Мертвий мураха (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рон Карлсон
В ролях: Том Арнольд, Шон Астін, Мартін Бласік, Наташа Бласік, Джейк Бьюзі, Мішель Кемпбелл, Анджеліка Чітвуд, Еварт Чін, Леонель Клод, Різ Койро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress