Добрий поліцейський Жерве Блондо у фільмі «Ми – легенди» протягом довгих десяти років намагається знайти і відправити за ґрати небезпечного злочинця Кертіса, однак досвідчений бандит легко вгадують виверти детектива і раніше залишається на волі. Безуспішні спроби зловити рецидивіста незабаром стають приводом для насмішок з боку колег-правоохоронців і навіть керівників відділу. В один звичайний робочий день Жерве продовжував вистежувати злочинця, але несподівано помітив, що навколишній світ повністю змінився.

Вулиці рідного Парижа стрімко спорожніли, і незабаром герой зрозумів, що навколо нього немає ні однієї душі. У місті залишилися лише Блондо і його ворог, від упіймання якого залежить його самоповагу і подальша кар’єра. Бандит Кертіс зник десь посередині порожніх багатоповерхових будинків, і знайти його ставати набагато складніше і вимагає чималої кількості часу.

Незабаром суперники втомилися від самотності і безцільного блукання, і вирішили оголосити тимчасове перемир’я, а потім навіть стають справжніми друзями… Фільм Ми – легенди (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рамзі Бедіа, Ерік Жюдор
В ролях: Рамзі Бедіа, Ерік Жюдор, Хафид Ф. Бенамар, Елоді Буше, Крістін Скотт Томас, Бенуа Мажимель, Едуард Баер, Омар Сі, Фред Тісто, МС Жан Габен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress