Чи може сім’я виглядати щасливою, не будучи справжньою родиною? Фільм Ми Миллеры розповість вам про те, як зовсім випадкові люди можуть об’єднатися заради наживи і навіть зобразити повноцінну і цілком щасливу родину. Девід Берк заробляє на життя продажем забороненої травички, дотримуючись при цьому певних принципів. Взявши у постачальника чергову партію, він і не здогадується, що вже через кілька годин втратить товар, заступаючись за абсолютно незнайому малолітку, від якої навіть вдячності не дочекаєшся. Не маючи можливість сплатити втрату, Девід погоджується на досить небезпечну авантюру.

Він повинен привезти з Мексики велику партію наркотиків, і лише тоді зможе не тільки залишитися в живих, але і забути про борг. Девід швидко розуміє, що самотужки він не зможе перетнути кордон, тому йому потрібно негайно зібрати сім’ю, щоб не викликати підозр у прикордонників. Недовго думаючи, він умовляє людей, абсолютно непристосованих до сімейного життя, стати єдиним цілим. Фільм Ми – Миллеры (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В результаті утворюється сім’я міллер вважає – стриптизерка Роуз, незграбний дурний хлопець Кенні, беспризорница Кейсі і торговець травичкою Девід. Їм належить за короткий термін стати дружною та міцною сім’єю.

Режисер: Роусон Маршалл Тербер
В ролях: Дженніфер Еністон, Джейсон Судейкіс, Емма Робертс, Уілл Поултер, Ед Хелмс, Нік Офферман, Кетрін Хан, Моллі К. Куїнн, Томер Сисле, Меттью Уиллиг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress