Фільм «Мій найкращий друг» свідчить, що заводити приятелів пізно не буває. Більш того, це необхідно навіть таким снобам, як головний герой, Франсуа. Цей антиквар прославився тим, що вкрай мало приділяв у своїй життя уваги речам на зразок дружніх відносин. Франсуа взагалі навряд чи б і задумався про щось подібне, але допоміг випадок. Катрін побажала, щоб її зарозумілий колега шляхом спілкування позбавився від нестерпного егоцентризму, і, знаючи слабкості партнера, запропонувала парі. Тепер Франсуа мотивує цінна річ на кону.

Цілі заради він навіть готовий спробувати у відведені короткі терміни завести знайомство. Але він, стурбований бажанням представити свого поки ще неіснуючого одного, не знає, як це зробити. Не бажаючи програти парі, Франсуа намагається шукати товаришів, але стикається з попередніми невдачами общениями. Герой не розуміє, що ще можна зробити такого, щоб дійсно знайти того самого вірного друга.

Маячить поразки, до якого Франсуа давно готовий, але випадкова зустріч з таксистом Брюно обертається справжньою удачею. Фільм Мій найкращий друг (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патріс Леконт
В ролях: Даніель Отой, Дені Бун, Жюлі Гайе, Жюлі Дюран, Жак Мату, Марі Пійе, Елізабет Буржін, Анрі Гарсен, Жак Спіссер, Філіп дю Жанеран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress